Het team

Op de Olijfboom verzorgen we met een enthousiast team  het onderwijs aan uw kind. Ons team bestaat uit een directeur, bouwcoördinatoren, intern begeleiders, een ICT coördinator en leerkrachten die lesgeven en/of voor remedial teaching zorgen. Wij worden ondersteund door management ondersteuners.

     
Marianne Meerveld 
Directeur
Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag
 
  Leo van der Meij
Waarnemend directeur en (bovenschools) ICT-er
Werkdagen: woensda en donderdag, vrijdag (ICT)
 
     
Anneke Dorst
Interne Begeleiding bovenbouw
Werkdagen: dinsdag en woensdag

 
  Diane Verwoerd
Interne Begeleiding onderbouw groep 1 - 3 en coördinator groep 1 en 2
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
 
     
Jacolien Kok
Coördinator bovenbouw en leerkracht plusgroep
Werkdagen: maandag en dinsdag, vrijdag
 
  Andrea van de Waerdt
management ondersteuning
Werkdagen: maandagmiddag , woensdag en vrijdag
 
     
Liesbeth Eilander
Klassenassistent
Werkdagen: maandag,- dinsdag,-  donderdag,- en vrijdagmorgen
 
  Wim de Pater
Conciërge 
Werkdagen: dinsdag

 
     
Elvira Bakker
Leerkracht Kikkers
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
   
     
Iris Hageman
Leerkracht Giraffengroep, plusgroep onderbouw, Engels groep 1 en 2
Werkdagen: maandag, woensdag (plusgroep en engels) en vrijdag
 
  Jacqueline Honing
Leerkracht Giraffengroep
Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag 


 
     
Corinda Barten
Leerkracht Dolfijnengroep
Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
 
  Gineke Schonewille
Leerkracht Dolfijnengroep
Werkdagen: maandag
 
     
Gerda van Krimpen
Leerkracht Leeuwengroep
Werkdagen:  maandag, (donderdag) en vrijdag
 
  Annelien van de Brug
Leerkracht Leeuwengroep
Werkdagen:  dinsdag, woensdag (en donderdag)
 
     
Matty Legemaat
Leerkracht Olifantengroep
Werkdagen: maandag, dinsdag en (woensdag)
 
  Majanka van Pijkeren
Leerkracht Olifantengroep
Werkdagen: (woensdag), donderdag en vrijdag
 
     
Annelies 't Hart
Leerkracht  groep 3A
Werkdagen:  maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
 
  Gera van Oosterum
Leerkracht groep 3B en Coördinator groep 3 en 4
Werkdagen: maandag en dinsdag en donderdag (groep 3 en 4 coördinatie)
 
     
IJda de Laat
Leerkracht groep 3B
Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
 
  Roelien Zwanenburg
Leerkracht groep 4a
Werkdagen: maandag, (dinsdag), woensdag, donderdag en vrijdag
 
     
Cora van Heck
Leerkacht groep 4b
Werkdagen: maandag en dinsdag
 
  Chantal Oostdijk
Leerkracht groep 4a en 4b
Werkdagen: dinsdag (4a), woensdag, donderdag en vrijdag
 
Friso van den Heuvel
Leerkracht groep 5
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
 
  Maartje Voogd
Leerkracht groep 5
Werkdag: vrijdag
 
     
Barend de Laat
Leerkracht groep 6
Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag
 
  Leo van der Meij
Leerkracht groep 6
Werkdagen: maandag en dinsdag
 
     
Pieter Schonewille
Leerkracht groep 6 en vakdocent gym
Werkdagen: dinsdag (gym), woensdag, donderdag en vrijdag
 
  Inge van der Veer - Brandsma
Leerkracht groep 7
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag (met zwangerschapverlof)
 
     
Dik van Noort
Leerkracht groep 7
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
  Lizette Zomerdijk
Leerkracht groep 8
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
     
Marieke Sok
Leerkracht groep 8
Werkdagen: donderdag en vrijdag
  Hanneke Vroon
Remedial teacher, muziek leerkracht  
Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag