Het team

Op de Olijfboom verzorgen we met een enthousiast team  het onderwijs aan uw kind. Ons team bestaat uit een directeur, bouwcoördinatoren, intern begeleiders, een ICT coördinator en leerkrachten die lesgeven en/of voor remedial teaching zorgen. Wij worden ondersteund door management ondersteuners.

     
Marianne Meerveld 
Directeur
Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag
  Leo van der Meij
Adjunct directeur en (bovenschools) ICT-er
Werkdagen: maandag, dinsdag (ICT), woensdag en donderdag
     
Anneke Dorst
Interne Begeleider groep 4 - 8
Werkdagen: dinsdag en woensdag
  Diane Verwoerd
Interne Begeleider groep 1 - 3 en coördinator groep 1 en 2
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
     
Jacolien Kok
Coördinator bovenbouw en leerkracht plusgroep
Werkdagen: maandag en dinsdag, vrijdag
  Andrea van de Waerdt
management ondersteuning
Werkdagen: maandag, woensdag en vrijdag
     
Liesbeth Eilander
Onderwijsassistent 
Werkdagen: maandag,- dinsdag,-  donderdag,- en vrijdagmorgen
  Wim de Pater
Conciërge 
Werkdagen: dinsdag
     
Elleke Mantel
Onderwijsassistent
Werkdagen: maandag,- woensdag,- donderdag- en vrijdagmorgen
  Greta Leeuwdrent
Onderwijsassistent
Werkdagen: woensdag en vrijdag
 
     
Barend de Laat
Leerkracht
Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag
  Hanneke Vroon
Remedial teacher, muziek leerkracht  
Werkdagen: dinsdag, woensdagmorgen, donderdag
     
Majanka van Pijkeren
Leerkracht 0/1 Dolfijnen
Werkdagen: maandag, dinsdag (en woensdag)
  Corinda van Aalst
Leerkracht 0/1 Dolfijnen
Werkdagen: (woensdag), donderdag en vrijdag
     
Gineke Schonewille
Leerkracht 0/1 Leeuwen
Werkdagen: maandag
  Annelien van de Brug
Leerkracht 0/1 Leeuwen
Werkdagen:  dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
     
Iris Hageman
Leerkracht 2 Giraffen, plusgroep en Engels onderbouw
Werkdagen: maandag, woensdag en vrijdag
  Jacqueline Honing
Leerkracht 2 Giraffen
Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag
     
Matty Legemaat
Leerkracht 2 Olifanten
Werkdagen: maandag, dinsdag en (woensdag)
  Gerda van Krimpen
Leerkracht 2 Olifanten
Werkdagen:  (woensdag), donderdag en vrijdag
     
Elvira Sok
Leerkracht groep 3A
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
  Annelies 't Hart
Leerkracht  groep 3A
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
     
Gera van Oosterum
Leerkracht groep 3A en Coördinator groep 3 en 4
Werkdagen: maandag en dinsdag en donderdag (groep 3 en 4 coördinatie)
  IJda de Laat
Leerkracht groep 3B
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
 
     
Roelien Zwanenburg
Leerkracht groep 4a
Werkdagen: maandag, (dinsdag), woensdag, donderdag en vrijdag
  Hanneke Vroon
Leerkracht groep 4a
Werkdag: dinsdag (om de week)
 
     
Chantal Oostdijk
Leerkracht groep 4b
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
  Friso van den Heuvel
Leerkracht groep 5A
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
     
Maartje Voogd
Leerkracht groep 5A
Werkdag: vrijdag
  Cora van Heck
Leerkracht groep 5B
Werkdagen: maandag en dinsdag
     
Marjolein Ruitenbeek
Leerkracht groep 5B
Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
  Inge van der Veer - Brandsma
Leerkracht groep 6
Werkdagen: maandag, dinsdag
     
Pieter Schonewille
Leerkracht groep 6 en vakdocent gym
Werkdagen: dinsdag (gym), woensdag, donderdag en vrijdag
  Dik van Noort
Leerkracht groep 7
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
     
Jacolien Kok
Leerkracht groep 7
Werkdag: vrijdag
  Lizette Zomerdijk
Leerkracht groep 8
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
     
Marieke Sok
Leerkracht groep 8
Werkdagen: donderdag en vrijdag